הזמנת לעצמך טיפול איפור קבוע?
תקני לאמך מתנה -

תהום גבות טבעי בחצי מחיר!
פרטים בטלץ 0509392588
אופציה לאפור גבות
מכשיר ייחודי שאינו פוצע
את העור

עיפרון פיגמנטמפלורידה מבית ברנדה
כריסטיאן עיפרון פיגמנט להדגמת גבות מתאים עצמו בדיוק לגוון הטבעי של הגבות שלך
מהגוון הכהה עד לבהיר ביותר, ממלא גבה דלילה, קרחות ועשוי משעווה, לא נמרח.
הוא בעקרו מאפר טבעי אשר בא בריאקציה
עם ה – ph על העור באזור הגבות.
עפרון הגבות הופך להיות חום או שחור,
בהיר או כהה בהתחשב ב – ph של העור. העיפרון הוא עמיד לאורך זמן,
ניתן לשימוש כתוחם שפתיים, הדגשת
עפעפיים ותיקוני צבע בשיערה.


פיתרון מושלם למבקשות איפור קבוע
אך מחוסר זמן או היסוס לא עשו זאת
.

המכשיר - מיני BLW
מכשיר ייחודי שאינו פוצע
את העור

המחשיר הייטק גרמני בעל 4 דרגות מהירות המגיע ל- 170 כניסות ויציאות בשנייה מותאם לעבודה עם כל סוגי המחטים הקיימים בשוק מאפשר עבודה בדיוק מרבי שקט וקל להפעלה לכן כדאי למרוח כל שעה שכבה נוספת של מקדם הגנה.

הזהרו !!! חור באוזון !!!
החור באוזון הביא לחדירה של קרני אולטרה סגולות במידה גבוהה וזה מסוכן מאוד
זכרו!
מחקרים מעלים ש 80% מתהליך הזדקנות העור נובע מנזקי שמש!
שימוש בקרם הגנה חובה מגיל צעיר
ובמיוחד בזמן הטיפולים!
לאלה יש קרמים מעולים

איפור קבוע
אלה אלמוג מבצעת איפור קבוע
לגבות - עיצוב, תיחום ומילוי,
לשפתיים - תיחום ומילוי,
ולעיניים - תיחום קווי עיניים

קסם של איפור
את וודאי ולהרגיש שאת נראית מדהים: קו העין מודגש, השפתיים חושניות, הגבות מעוצבות באופן מושלם - כל היום. גם כשאת קמה בבוקר, גם כשאת בריצות יום עבודה, גם כשאת מתעמלת וגם כשאת הולכת למיטה (ולפעמים דווקא שם זה הכי חשוב...)
האם לא היית רוצה להרגיש תמיד מסודרת ובטוחה בעצמך? איפור קבוע יספק לך, ללא ספק, את ההרגשה הנפלאה הזאת. הוא תמיד סימטרי, מותאם למבנה הפנים, עמיד במים ואינו נמרח ומיטשטש לאורך היום.
קיימות עוד סיבות רבות לעשיית איפור קבוע, אבל דבר אחד בטוח: איפור קבוע הוא פשוט קסם!

למי מתאים איפור קבוע ?
לצעירות ולמבוגרות, לשם שמירת מראה מאופר לתקופה ממושכת, לנשים עסוקות המעוניינות במראה מושלם ושאין ברשותן די זמן להתאפר במשך היום, לנשים שאינן יכולות להשתמש במוצרי איפור אחרים בשל אלרגיות ורגישות עורית, לבעלות ראיה לקויה או קשיים מוטוריים המתקשות להתאפר בעצמם, לנשים המרכיבות משקפיים המסתירות את קו העין, לנשים דתיות, שאינן יכולות, ע"פ ההלכה, להתאפר בשבתות וחגים (שיטת איפור ללא קעקוע - מותרת), לנשים בהירות בעלות גבות בהירות מאוד ולנשים ששיער הגבות שלהן דליל מאוד בגלל מריטה חוזרת לאורך השנים. כמו כן, בין הגילאים 40-50 יש בדרך כלל צניחת עפעפיים, ואיפור קבוע בגבות מעניק מראה של עיניים פתוחות יותר, וכך צניחת העפעפיים פחות מורגשת ומובלטת.
לא רק בהחייאת מראה הפנים מדובר כאן, אלא גם בטשטוש פגמים קלים. הדגשת גבות נכונה עשויה "להרים" עיניים קטנות ושקועות, ואיפור שפתיים יכול לעבות שפתיים דקות ולטשטש הבדלי סימטריה

מהו איפור קבוע? אם האיפור הקבוע הוא קבועה ?
איפור קבוע הוא בעצם החדרת פיגמנטים (צבעים) לשכבת העור העליונה - אפידרמיס לתקופה זמנית. לא מדובר בקעקוע, מאחר והחדרת צבעים בתוך הדרמיס יגרום לפיגמנט להישאר שם לצמיתות.
טכנולוגיית איפור קבוע מונעת קעקוע בפנים. במשך הזמן מתרחשת צניחת עור, האופנה משתנה, כמו גם הטעם האישי - ולכן לא כדאי שהאיפור יחזיק מעמד לנצח.
בשכבת האפידרמיס מתקיים תהליך של חילוף תאים ולכן במשך הזמן גוון הצבע משתנה. אם כך, דרושה תחזוקה ומדי תקופה יש לעשות רענון או חיזוק צבעים.
איפור קבוע נחשב לכזה משום שהצבעים המוחדרים לעור אינם נשטפים או נמחקים במשך פרק זמן ניכר.
איפור קבוע בגבות דורש חידוש בכל שנה- שנתיים, איי ליינר יחזיק מעמד במשך כשלוש שנים ויותר, ואיפור השפתיים - כשנתיים ויותר.
מאחר שאיפור קבוע איננו החדרה קבועה והוא איננו בתוך עומק העור, הוא מאושר על פי ההלכה למגזר הדת.

שיטת האיפור הקבוע של אלה אלמוג – כמה שיותר טבעי!
בשיטת עבודה שלה אלה מבליטה את היתרונות הקיימים ומטשטשת את החסרונות הקלים, דבר המאפשר לך להיראות במיטבך ובאופן טבעי.

הטכניקה של הטיפול שייכת לחברת "מביאה" הגרמנית, שזכתה במקום הראשון בתחרות האיפור הקבוע הבינלאומית בגרמניה. בשנת 2000 הובאה השיטה לישראל ע"י ביוטי לוק - ביה"ס הבינלאומי לאיפור קבוע ועיצוב גבות. מדובר בהחדרת מחט חשמלית לשכבת העור העליונה במהירות גבוהה מאוד, תוך כדי הזרקת פיגמנט צבע הנספג בעור.

 משך הטיפול הראשון והעיקרי הוא כשעתיים. טיפולי רענון עוקבים אינם דורשים זמן ממושך. התהליך כולל התייעצות ובחינת העור, הדמיית התוצאה הסופית באמצעות עיפרון ולבסוף - בחירת הפיגמנט.
הטיפול מתבצע בביקור אחד או במספר ביקורים עוקבים בכדי לסגל את צורתו, צבעו ומידת צפיפותו של הפיגמנט.

הכאב בכל טיפולי האיפור הקבוע הוא זניח ודומה לתחושת עקצוץ וחוסר נוחות. לפני התחלת העבודה מורחים את האזור בחומר מאלחש וגם במהלך הטיפול משתמשים בחומר מאלחש מיוחד של חברת ביוטי לוק.  

בתום העבודה נותרות באזור אדמומיות ונפיחות, ובתוך זמן קצר מתפתח שם גלד. לאחר שבוע העור מתקלף ואפשר לראות את התוצאה. רק כעבור חודש הצבע מתייצב לחלוטין ואפשר לתקן או לחזק את הגוון במידת הצורך.

עיצוב גבות מילוי והדגשה
הגבות מהוות מסגרת לפנים וחשיבותם רבה בהבעת הפנים. על ידי עיצוב נכון ומותאם של הגבות למבנה העין ותווי הפנים ניתן לשנות, לחדד לעדן ולהדגיש את המבט ואת המראה הפנים.

אלה אלמוג עובדת במספר טכניקות לאיפור קבוע לגבות:
מראה שיער טבעי - שיטת איפור המדמה שיער לפי כיווני צמיחת השערה.
נותן תחושה של עיבוי וריבוי שיער.

מילוי - ביצוע מילוי בכל שטח הגבה נותן מראה מלא ומודגש.
תוצאה מרשימה נתקבלת בביצוע שילובים של שיטות .


תיחום קו השפתיים ומלוי בצבע
שפתיים שלנו ממלאות תפקידים חשובים בחיינו ובתקשורת מילולית ולא מילולית. הן בתנועה כל הזמן: מדברות, צוחקות, אוכלות, שותות, מעשנות, מנשקות...
כולנו אנחנו רוצות שפתיים מלאות בולטות ויפות.
איפור קבועה מאפשר עיבוי שפתיים, שינוי צורה, טשטוש קמטוטים אזוריים ואפילו דחיית צורך בניתוחים או הזרקות כי שפתיים מקבלות עומק וצבע, מראה צעירה חושני וסקסי.


אל אלה אלמוג תעשה לך:
תיחום - הדגשת הקו החיצוני מסביב לשפתיים,
מילוי - צביעה בצבע להדגשת השפתיים במראה טבעי,
שילוב תיחום ומילוי - צביעה מלאה של השפתיים בצבע ותיחום מסביב.

הדגשת השפתיים לא אמורה להחליף את הליפסטיק, אלא להשיב לשפתיים את שלמות מלאה או חיות הנעורים שאבדה. אין שום מניעה להמשיך ולהשתמש בשפתונים החביבים עליך, עם זאת, הגלוסים השקופים ידגישו טוב יותר את השפתיים שקודם היו חיוורות.

איפור קבוע עיניים
מרבית הנשים רואות בעיניים, את מוקד האיפור החשוב ביותר. עוד מימי קליאופטרה מרחו נשים איפור מסביב לעיניהן על מנת להבליט את מבטן ולמקד את תשומת הלב בעיניים. כיום משתמשים להדגשת העיניים באבקות, צליליות, עפרונות, ותכשירים נוספים כגון איי ליינר.
מי לא סבלה מזה שפס עיניים מצויר בעפרון או בתכשיר איפור אחר נמחק, היטשטש, התפזר או בכלל גרם לאלרגיה?
כדי למנוע את התופעות האלה ואת הצורך במריחת איפור יום יומי כדאי לעשות איפור קבוע וליהנות מתוצאות נפלאות לאורך זמן. בנוסף איפור קבוע מונע הזדקנות מוקדמת של העור עקב שימוש קבוע באיפור רגיל ומתיחת העור עקב הסרת האיפור.
לאיפור קבוע לעיניים יש יתרונות עצומים: האיפור עמיד במים ואין מריחה וטשטוש לאורך היום, תמיד סימטרי, מראה מסודר. איפור קבוע מאפשר הדגשה ועיבוי קו עליון ותחתון של העיניים, הדגשת קו הריסים ש עושה את העיניים מלאות הבעה ואת הריסים יותר מלאים. הפס סביב העיניים גורם להקטנתן או הגדלתן למראית עין. בעזרת איפור קבוע ניתן להעניק לעיניים צורות שונות, להרים את זווית העין אצל בעלות זווית יורדת למראה צעיר יותר ואפקט הרמת עפעפיים.


הצבעים
הצבעים  של ביוטי לוק הינם מינראליים בעלי תו תקן אירופאי לייצור צבעים. המוצרים שבהם משתמשים בביוטי לוק באיפור הקבוע, מיוצרים בהתאם להמלצת המחלקה הדרמטולוגית של אוניברסיטת שטוטגארט בגרמניה.
בחירת צבע היא עניין של טעם. יש שימליצו לכן להתאים אותו לגוון השיער, ויש שיעדיפו גוון קרוב ככל האפשר לצבע הטבעי של הגבות - רגוע, סולידי ומעט אפרפר. במשך זמן הפיגמנטים הפנימיים מתערבבים עם פיגמנט מוחדר ומשפיעים על שינוי הגוון. מי שביקשה להתהדר בגבות חומות או שחורות, עשויה לגלות יום אחד שהן הופכות לכחולות, ירוקות או אדמומיות. במקרה כזה ניתן להיעזר באחת השיטות לתיקון איפור קבוע, שיפורטו בהמשך


איפור עיניים מתחלק בביצועה:
• לקו הריסים  
• לחץ על העפעף העליון
• לפס עיניים עליון (תחום עליון או עיי ליינר)
• לפס עיניים תחתון (תחום תחתון)


המכשיר - מיני BLW
מכשיר ייחודי שאינו פוצע את העור

המכשיר הייטק גרמני
בעל 4 דרגות מהירות המגיע ל- 170 כניסות ויציאות בשנייה
מותאם לעבודה עם כל סוגי המחטים הקיימים בשוק
מאפשר עבודה בדיוק מרבי
שקט וקל להפעלה

 התקשרו עכשיו
03-73925883 ,050-9392588

לקביעת תור התקשרו 03-73925883 ,050-9392588