הזמנת לעצמך טיפול פנים?
תקני לאמך טיפול ותקבלו
25% הנחה
פרטים בטל' 050-9392588

רוצה תוצאות לטווח ארוך?
על מנת לחדש את עור הפנים, להגדיר
את קווי הצוואר ואזור העיניים, ולשמור את התוצאות הנראות לעין לטווח ארוך
- מומלץ לבצע סדרת טיפולים.
בקליניקה של אלה אלמוג,
ברכישת סדרת טיפולי פנים תקבלי

טיפול גוף לפי בחירתך
מתנה!

אפשר לנצח את סימני הגיל!
חשוב מאוד טיפול שגרתי בבית כי רק
בשיתוף פעולה מטפל - מטופל אפשר
להגיע לתוצאות מקסימאליות.

"אני מזמינה אותך לבוא פעם בחודש
לפגישת ייעוץ ומעקב, להתאמת
מוצרים לשימוש בבית
ללא תשלום וללא התחיבות".

אלה אלמוג

הזהרו !!! חור באוזון !!!
החור באוזון הביא לחדירה של קרני אולטרה סגולות במידה גבוהה וזה מסוכן מאוד
זכרו!
מחקרים מעלים ש 80% מתהליך הזדקנות העור נובע מנזקי שמש!
שימוש בקרם הגנה חובה מגיל צעיר
ובמיוחד בזמן הטיפולים!
לאלה יש קרמים מעולים


טיפולים לגילאי 55-45 ועד 120
ANTI AGING לשיקום ולהצערת העור

עכשיו יש לך זמן לטפח את עצמך...
אחרי גיל 45-40 מתחילה תקופה חדשה בחייך - תקופה של לבלוב מחודש. הילדים גדלו, העבודה יציבה, הבית מסודר ונקי והמרדף אחרי החיים והזמן הואט. עכשיו את באמת יכולה להתפנות לעצמך - להקדיש זמן ולבוא לטפח את עור הפנים שלך, להוריד ממנו מספר שנים, לשפר אותו בצורה דרמטית, לתת לו ברק וזוהר ולהפחית את ההשפעות הרבות של גיל המעבר.
גם אם את כבר סבתא את יכולה לטפל בהפחתת סימני ההזדקנות, ולהישאר סבתא צעירה ויפה.
כיום מאופיין הגיל השלישי באנשים בעלי כושר פיזי וקוגניטיבי מצוין, פעילים, יצירתיים, בעלי תפקיד משמעותי וערכי בחיי הילדים והנכדים. בשנים האחרונות, חלה עלייה בפופולאריות של טיפולים קוסמטיים ואסתטיים, בקרב בני הגיל השלישי הרוצים להיראות צעירים - כפי שהם בדרך כלל גם מרגישים.

מה תראי על עור הפנים אם לא תטפלי?
ירידה בנפח העור, ירידה בגמישות ובאלסטיות, עור דק ורפוי ומחוספס, יבש ורגיש, קמטים בולטים, קמטוטים מתרבים, כתמים גדולים וכהים יותר, שיעור יתר וכלי דם גלויים ואף התפרצויות של פצעונים . סימני הזקנה הרגילים מחמירים בעור שהוא פגוע שמש.

קוסמטיקאית רפואית או מנתח פלסטי?
נכון שאפשר לשלם הרבה כסף ולהילחם בהזדקנות העור על ידי ניתוח פלסטי או הזרקת חומרים לעור, אבל גם אז תצטרכי להמשיך ולשמור על העור, כדי שהוא לא ימשיך להידרדר וכל ההשקעה שלך תהיה לשווא. כיום, מאפשרת לך הקוסמטיקה הרפואית לקבל תוצאות גבוהות באמצעות טיפולים לא פולשניים.

הטיפולים המתאים לגלאי 45 פלוס של אלה אלמוג
נכון שבאמצעות טיפולי קוסמטיקה רפואית עור הפנים שלך יכול להיראות צעיר יותר ב 5 - 7 שנים, אך רק באמצעות תוכנית טיפולים אישית ושימוש שיגרתי בחומרים פעילים בבית.

המומחיות של אלה אלמוג כקוסמטיקאית רפואית היא להציע עבורך את הטיפולים שילוו אותך לתוצאות מספקות אלה בונה תוכנית טיפולים המותאמת אישית לכל אחת, לפי קצב ההזדקנות גנטי, ולפי מצב עור הפנים וכן לפי אורח החיים שלך, אל בסיס אבחון. התוכנית כוללת טיפולים מעמיקים (טרנס דרמליים) בעור, התאמת תכשירים בעלי חומרים פעילים והנחיות להמשך טיפול שגרתי בבית.

קיים כיום מגוון רחב של חומרים פעילים ושיטות טיפול העוזרים לנו לעכב את תהליך ההזדקנות, ואף להחזיר את מראה עור הפנים כמה שנים אחורה.

המטרה היא לשפר לא רק את מראה העור, אלא את המבנה ויכולת התפקוד שלו - להמריץ את התחדשות התאים, להעלות את הביצוע של סיבי הקולגן והאלאסטין, להגדיל את רמת הלחות בעור, לשקם ולהזין אותו, ולהחזיר לעור את האנרגיה, הגמישות והנעורים.

אלה אלמוג מציעה לך אפשרויות רבות למניעת הזדקנות העור, להצערת העור על יד טיפולי אנטי איג'ינג וטיפולים מתקדמים שיביאו את עורך למצב הרצוי.

100% התוצאות הגיעו!
ישתפר: קווי מתאר הפנים, מרקם העור, מיצוקו וגמישותו, לחות, זוהר.
יפחית: קמטוטים, קמטים, קמטי הבעה, כתמים. תיהנו ממראה צעיר יותר. מגיעות לאלה מטופלות רבות הנמצאות בעיצומו של גיל המעבר ואחריו. כאן תוכלי להתרשם מהתוצאות הנפלאות המתקבלות.


 

עדיין לא מאוחר להתחיל, ויפה שעה אחת קודם...
לקביעת תור התקשרו 03-73925883 ,050-9392588
לקביעת תור התקשרו 03-73925883 ,050-9392588